Individuální konzultace a cvičení


Jak bude vypadat Vaše první konzultace

Speciálně vybavený prostor na SM Systém


Základní program – pomalejší efekt zlepšení

Cvičení s protahovacími technikami na závěsu 1x týdně po dobu 3-4x týdnů. Cvičení doma 3-5x denně. Pak začít chodit do skupinky 1-2x týdně. Následně pak 1-2x za měsíc, individuální konzultace.

1x konzultace 1000 Kč/55 min. (v Chomutově za 650 Kč/55 min.)
1x lekce skupinové cvičení 200 Kč/55 min.
1x lekce skupinové cvičení 250 Kč/55 min. od 1. 9. 2019
1x lekce skupinové cvičení předplaceno (10 a více lekcí) 160 Kč/55 min.
1x lekce skupinové cvičení předplaceno (10 a více lekcí) 200 Kč/55 min. od 1. 9. 2019

Polo-intenzivní program – středně rychlý efekt zlepšení

Cvičení s protahovacími technikami na závěsu 3-4x týdně, po dobu 3-4x týdnů. Intenzivní cvičení doma 3-5x denně. Chodit do skupinky 1-2x týdně. Následně pak 1-2x za měsíc, individuální konzultace. Případně opětovné opakování intenzivního měsíce s individuálním cvičení.

21 konzultací v době 3 měsíců 18900 Kč (konzultace 900 kč/h + zdarma skupinové cvičení v době programu)

Intenzivní program s pobytem – nejrychlejší efekt zlepšení

Cvičení s protahovacími technikami na závěsu 3-4 denně po dobu 5-7dní a do 3 měsíců znova 3-4 denně po dobu 5-7dní. Doporučujeme ubytování v blízkém hotelu a případné odpočívání na hotelovém pokoji. Pro zlepšení stavu není doporučováno cestovat autem nebo hromadnými prostředky. Po pobytu klient intenzivní cvičí doma 3-5x denně.a pak 1-2x za týden/měsíc chodí na korekci a přidání případně nových cviků podle pohybových možností. Doporučuje se pak chodit na skupinové cvičení 1-2x týdně aby byl pořád pod dohledem zkušeného terapeuta či trenéra SPS.

5-7 denní pobyt 18900 Kč (konzultace 900 kč/h + víkendový kurz zdarma)

Storno podmínky

Svou práci děláme kvalitně a s láskou, tím pádem jsou objednávácí časy někdy i týdny. Nepřitomnosti klienta na konzultaci přicházíme o jiné netrpělivé zájemce o daný čas, kteří by rádi přišli a cokoliv zaplatili. Proto jsme museli zavést storno poplatky, protože naposlední chvíli má málo kdo čas.
Rušení objednané konzultace 24-48 h před termínem hradí klient 50% ceny
Rušení objednané konzultace méně jak 24 h před termínem hradí klient 100% ceny

Reference

Tihle profesionálové mi v relativně krátké době pomohli získat ztracenou pružnost a rovná záda. SM systém se tu praktikuje v čisté formě s důrazem na individuální přístup. Jitka a Roman jsou srdcaři a byla by škoda jejich energie a zkušeností nevyužít. Spolupráce s autorem metody MUDr. Smíškem a jeho dcerami jim nejen přidává na důvěryhodnosti, ale hlavně jim umožňuje systém aktualizovat a konzultovat specifické stavy „pacientů“.Koupil jsem si polo-intenzivní program za 14 700 Kč a byla to nejlepší investice za posledních 5 let. Jindra

Chtěla bych poděkovat paní Jitce Fridrichové za její trpělivost a láskyplný přístup s jakým se mi věnuje. Paní Jitku jsem vyhledala v Chomutově, 2 měsíce po výměně kyčelního kloubu. V té době jsem kulhala, chodila v mírném předklonu, měla stálé bolesti zad a byla prostě sklíčená a zkroušená. Už po první návštěvě u paní Jitky jsem odcházela velmi spokojená, jednak s úlevou po cvičení a také s vědomím že jsem našla terapeuta,který jasně chápe mé potřeby a ví co mi pomůže. Další lekce s paní Jitkou toto jen dále potvrzují. Paní Jitka má profesionální přístup a vysokou odbornost , chová se ke mně tak srdečně a lidsky,že zmizely moje celoživotní obavy z masáží jakéhokoliv druhu, její masáže jsou skvělé a účinné,Po třech měsících téměř každodenního cvičení v rozsahu 15-25min trvale ustoupily bolesti zad a to mi lékaři už 15 let opakovaně říkali, že neví co se mnou,chodím rovně a ujít 6km krajinou není problém. Moje nadšení pro cvičení SM systému nepolevuje, právě naopak, díky němu nejen dobře a bez bolestí chodím, zvětšuje se rozsah mého pohybu, celý organismus lépe pracuje, ale vrací se mi i radost ze života.Jsem za to velmi vděčná . Spolupráce s paní Jitkou je pro mě nadmíru příjemná a těším se na každou další lekci. Luďka Fialová

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Jitce Fridrichové za profesionální a lidský přístup při řešení mého zdravotního problému. V říjnu 2017 jsem ji vyhledala jako doporučenou terapeutku pro SM systém na stránkách stop bolesti zad, neboť jsem již třetím rokem trpěla chronickou bolestí zad v důsledku výhřezu plotýnky v bederní oblasti. Paní Fridrichová nejprve trpělivě vyslechla mou anamnézu, poté mě vyšetřila a vnukla mi naději na to, že bych se dlouhodobé bolesti mohla zbavit, pokud budu pravidelně cvičit SM metodu. Z počátku jsem byla spíše skeptická k tomu, abych uvěřila, že se bolesti můžu zbavit, neboť jsem za sebou měla řadu různých rehabilitací, cvičení , magnetickou terapii, vodoléčbu , infúzní terapii a vše bylo bez efektu. Jediným krátkodobým řešením pro mě byly obstřiky, ale z dlouhodobého hlediska to nebyĺo ideální. Paní Fridrichová mě během několika sezení seznámila s SM systémem a naučila mě několik základních cviků, které jsem se pod jejím dohledem naučila cvičit sama správně a díky těmto cvikům jsem se přibližně po třech týdnech zbavila chronické bolesti, která mě sužovala tak dlouho. Nyní cvičím každý den přibližně 15 minut a na SM systém nedám dopustit. Jitko, moc Vám děkuji. Martina S

S Jitkou jsme se setkaly v dobe tesne pred mou operaci meziobratlove plotenky, dozvedela jsem se ze SM system resi ruznorode problemy patere i vyhrezy, ale v mem pripade vyhrez byl velky a byla jsem uz vicemene rozhodnuta operaci absolvovat. Jsem vdecna, ze jsem ji potkala, ze se me ujala a vzdy si na me udelala cas kdyz jsem to nejvice potrebovala. V dobe nejintenzivnejsich bolesti jsem dostala tu nejvetsi psychickou podporu. Je to clovek co sve praci opravdu veri a vi co dela. Od doby postoperacni, coz je nyni rok a pul cvicim SM system s Jitkou i ve spolupraci s Mudr. Smiskovou a moc mi pomaha. Marta.

S Jitkou sem se potkala na lekci SM systému. Od dětství sem měla problémy s zády, trpím na ztuhlá záda a mám sesednutý spodní obratel v kříži. I když pravidelně chodím do posilovny, problémy se zády neustupovaly. Nejhorší stavy byly ze stresu v práci. Po první lekci SM systému sem se cítila jak po masáži, záda krásně uvolněná. Velmi mě oslovil přístup Jitky, ještě nikdy sem nepotkala instruktora, který se o lidi osobně zajímá. Také mě překvapilo, jak odborně vysvětluje jednotlivé problémy klientů a snaží se jim trénink "ušít na míru". To všechno ve skvělé a pohodové atmosféře. Jitka nás nabije svým veselým a energickým přístupem a po lekci všichni odcházíme s dobrou náladou. Ráda chodím na její hodiny a doporučila bych je každému. Ludvíka Fialová

Přijímáme firemní benefity

Benefity
Benefit Plus
Benefity
Benefity
Benefity

Kontakt


Roman Nesvadba

Hlavní lektor, cvičitel a terapeut Spirální stabilizace páteře.
Telefon: 777755192
Mail: info@stopbolestizad.cz


Jitka Malechová

Lektor, cvičitel a terapeut Spirální stabilizace páteře.
Adresa 1: STOP BOLESTI ZAD s.r.o.,Vítkova 23, Praha 8 - individuální konzultace (pondělí a středa)
Adresa 2: STOP BOLESTI ZAD s.r.o.,Vodičkova 41, Praha 1 - individuální a skupinové cvičení (úterý)
Adresa 3: STOP BOLESTI ZAD s.r.o.,Na příkopech 4084, Chomutov - individuální konzultace (čtvrtek a pátek)
Telefon: 777755192
Mail: info@stopbolestizad.cz


Bc. Jitka Strachoňová

Lektor, cvičitel a terapeut Spirální stabilizace páteře.
Adresa 1: STOP BOLESTI ZAD s.r.o.,Vítkova 23, Praha 8 - Individuální konzultace (pondělí - pátek)
Adresa 2: STOP BOLESTI ZAD s.r.o.,Vodičkova 41, Praha 1 - skupinové cvičení (pondělí)
Telefon: 777755192
Mail: info@stopbolestizad.cz


 

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.

Vzdělávací a pohybové centru, které pořádá kurzy SM Systému základní a pokročilé pro doktory, fyzioterapeuty, maséry, trenéry, pacienty... Kurzy pořádá převážně v Praze, ale vzdělává i rehabilitační pracovníky po celé ČR a v zahraničí.

Projekty

Portál zaměřující se na bolesti zad a majitel registrované obchodní značky STOP BOLEST ZAD.


KONTAKT

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.
pasáž Světozor - ochoz naproti cukrárně
Vodičkova 791/41, Praha 1, 110 00

 info@stopbolestizad.cz
 +420 777 755 192

Copyright 2011-2017 © StopBolestiZad.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.