Intenzívní týdenní terapie

Dobrý den, můj strejda *1944 má výhřez ploténky L5/S1 se stenózou páteřního kanálu, je již po operaci v roce 2016, nyní byl opět hospitalizován pro bolesti na neurochirurgii a pak na neurologii, za hospitalizace se mu komplexní konzervativní léčbou (ovšem bez rehabilitace) potíže lehce zmírnily, ale vzápětí po dimisi má opět bolesti při každém pohybu. Na podzim absolvoval lázeňskou léčbu v Třeboni (je z jižních Čech) bez efektu. Existuje prosím nějaké sanatorium, kde by si pacient hradil cca týdenní intenzivní terapii a edukaci SM systému za pobytu a které byste mi doporučili? Protože sám od sebe jen podle knihy strejda cvičit nezačne, i když jsem mu ji již pořídila. Zatím jsem našla možnost léčby v Janských Lázních. Mnohokrát děkuji za odpověď.Tazatel:Štěpánka…
Datum:14. 02. 2017

Odpovědi:

Dobrý den,
doporučuji týdenní pobyt u nás nebo přímo v rehabilitačním centru MUDr. Smíška a domluvit si i vstupní a výstupní kontrolu u doktora.

Odpovídal: Ing. Roman Nesvadba
Obor: lektor a cvičitel SM Systému
Oblast: Praha 1 - Josefov
Datum: 15. 02. 2017 16:18

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.

Vzdělávací a pohybové centru, které pořádá kurzy SM Systému základní a pokročilé pro doktory, fyzioterapeuty, maséry, trenéry, pacienty... Kurzy pořádá převážně v Praze, ale vzdělává i rehabilitační pracovníky po celé ČR a v zahraničí.

Projekty

Portál zaměřující se na bolesti zad a majitel registrované obchodní značky STOP BOLEST ZAD.


SM Systém

SM Systém
SM Systém kurzy víkendové
SM Systém skupinové cvičení
SM Systém privátní lekce
SM Systém lano
Nastavitelný stůl
|nic|

KONTAKT

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.
Vinohrady - nám. Jiřího z Poděbrad
Vinohradská 163/107, Praha 3, 130 00

 info@stopbolestizad.cz
 +420 777 755 192


ONLINE PLATBY

Copyright 2011-2021 © StopBolestiZad.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.