Kde koupit lano

Dobrý den, chtěl bych začít cvičit metodou SM systém s lanem, ale nikde jsem nenašel kde a za kolik si toto lano koupit??? Mám problém s klíčkem - jsem po cirkláži klíční a lopatkové kosti - vlivem přetěžování této partie z posilovny. Vždy jsem si myslel, že mám svalový systém dobře vyvinutý, ale opak byl pravdou - velké svaly převzaly funkci těch menších a ochabl mi celý systém hlubokých svalů - což zapříčinilo balesti zad hlavně v oblasti páteře a lopatky na straně operace - tak snad touto metodou bych to měl pomalu udajně napravit. děkuji za odpověď s pozdravem TomášTazatel:Tomáš
Datum:17. 09. 2015

Odpovědi:

Dobrý den,
SM Systém lano na cvičení lze koupit zde .
Cvičením SM Systém si můžete pomoci a kompenzovat přetížení z posilovny či jednostranného přetížení z vaši každodenní práce. To lze pomocí aktivity spirálního zřetězení ( svaly které máte ochablejší), které když posílíte budou postupně tlumit a protahovat vzpřimovač páteře a další partie, které způsobují Vaše potíže.

Odpovídal: Ing. Roman Nesvadba
Obor: lektor a cvičitel SM Systému
Oblast: Praha 1 - Josefov
Datum: 18. 09. 2015 10:15

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.

Vzdělávací a pohybové centru, které pořádá kurzy SM Systému základní a pokročilé pro doktory, fyzioterapeuty, maséry, trenéry, pacienty... Kurzy pořádá převážně v Praze, ale vzdělává i rehabilitační pracovníky po celé ČR a v zahraničí.

Projekty

Portál zaměřující se na bolesti zad a majitel registrované obchodní značky STOP BOLEST ZAD.


SM Systém

SM Systém
SM Systém kurzy víkendové
SM Systém skupinové cvičení
SM Systém privátní lekce
SM Systém lano
Nastavitelný stůl
|nic|

KONTAKT

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.
Vinohrady - nám. Jiřího z Poděbrad
Vinohradská 163/107, Praha 3, 130 00

 info@stopbolestizad.cz
 +420 777 755 192


ONLINE PLATBY

Copyright 2011-2021 © StopBolestiZad.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.