13.01.Kurz SM Systém 3B - Dolní končetina
20.01.Kurz SM Systém 1A+1B
03.02.Kurz SM Systém 1A+1B
10.02.Kurz SM Systém 1C+1D
17.02.Kurz SM Systém 2A - bederní páteř
24.02.Kurz SM Systém 2B - krční a hrudní páteř

SM Systém kurzy

Co lidé říkaji:

"Chtěla bych Ti ještě poděkovat za celý kurz A,B,C i D :-) Vím, že jsi do toho dal spoustu energie a kus sebe a taky je to na těch školeních znát. Už jsem absolvovala ledacos a hodně často narážím na to, že je vše děláno jen pro peníze (i když uživit se je samozřejmě taky důležité). Jsem vděčná, když pak potkám lidi, kteří něčemu skutečně věří a snaží se to předat dál. Věnoval jsi nám spoustu času a věř, že i když už jsme brblali a byli unavení, tak jsme všichni věděli, že jsme na správném místě ve správných rukách. Tvé kurzy jsou velmi praktické a dali nám hodně. Držím Ti palce, ať se Ti daří v tom, co děláš a ať se Ti postupně plní Tvé vize a s ny ;-)" ...

Ing. Lenka Lukášková
cvičitelka Pilátes

Tři základní cviky SM systému

Individiální, skupinové a kurzy cvičení
STOP BOLESTI ZAD - Václavské náměstí,
pasáž Světozor, Vodičkova 41, Praha 1

+420 777 755 192

Video

Léčba výhřezu meziobratlového disku - MUDr. Richard Smíšek

14. 2. 2015 | 13:49 minut | Větší video zde

Ukázka úspěšné léčby meziobratlového disku bez operace za pomocí SM systému. Pan doktor Richard Smíšek vysvětluje jak SM systém a manuální techniky pomáhají při léčbě a prevenci vzniku výhřezu meziobratlového disku.

Zdravá chůze - MUDr. Richard Smíšek

8. 2. 2015 | 14:01 minut | Větší video zde

MUDr. Richard Smíšek vysvětluje rozdíl mezi správnou a špatnou chůzí a během. Zároveň je vysvětleno jak SM systém pomůže odbourat špatné návyky při chůzi a běhu.

Skolióza léčba 1 díl. - Lékař radí

31. 1. 2015 | 14:01 minut | Větší video zde

MUDr. Richard Smíšek vysvětluje jak v praxi vypadá léčba skoliózy pomocí SM systému. Zároveň je vysvětleno jak provádět některé manuální techniky vhodné pro pacienty se skoliózou. Zajímavá je ukázka fotografií pacientky se skoliózou na začátku a po třech měsících cvičení.

Skolióza léčba 2 díl. - Lékař radí

22. 2. 2015 | 14:02 minut | Větší video zde

Pan doktor Richard Smíšek vysvětluje jak skolióza vzniká, jaké možnosti léčby máme k dispozici a důsledky této nemoci pohybového aparátu. Zároveň je zde prakticky ukázáno jak důležitý vliv na vznik né jen skolióz má nesprávný postoj nebo sed.

MUDr. Richard Smíšek: Kurz SM – Systém vertebroviscerální vztahy

12. 10. 2015 | 15:50 minut | Větší video zde

Záznam přednášky SM Systému, MUDr. Richarda Smíška, na téma "Vertebroviscerální vztahy". Ukázka vám pomůže nasát atmosféru pokročilého kurzu a jaké zajímavé teoretické a praktické informace můžete načerpat na těchto kurzech.

"Výhřez meziobratlového disku" přednáška MUDr. Richarda Smíška

12. 6. 2015 | 1:51:33 minut | Větší video zde

Záznam přednášky MUDr. Richarda Smíška na téma "Výhřez meziobratlového disku - léčba bez operace pomocí SM Systému" která byla pro žáky FTVS UK. Vysvětleny různé příčiny výhřezu meziobratlového disku a jak si pomoci. Proč některé metody cvičení nejsou účinné či dokonce nedoporučovány dle MUDr. Richarda Smíška.

Další videa na téma SM Systém

SM Systém ukázka cvičení
Jak SM Systém zlepšuje výhřez ploténky.

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.

Vzdělávací a pohybové centru, které pořádá kurzy SM Systému základní a pokročilé pro doktory, fyzioterapeuty, maséry, trenéry, pacienty... Kurzy pořádá převážně v Praze, ale vzdělává i rehabilitační pracovníky po celé ČR a v zahraničí.

Projekty

Portál zaměřující se na bolesti zad a majitel registrované obchodní značky STOP BOLEST ZAD.


KONTAKT

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.
pasáž Světozor - ochoz naproti cukrárně
Vodičkova 791/41, Praha 1, 110 00

 info@stopbolestizad.cz
 +420 777 755 192

Copyright 2011-2017 © StopBolestiZad.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.