Možnosti cvičení SM Systém

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké je nejvhodnější cvičení při problémech s krční a bederní páteří při sedavém zaměstnání. Dále dcera, 15 let - skolióza, nyní dochází na LTV, korekční ortopedické vložky - jaké nejvhodnější cvičení. Lékař nám doporučil Vaše cvičení, že máte velice dobré výsledky. Prosím o sdělení na jaké cvičení se přihlásit. Děkuji a hezký den. MartinaTazatel:Martina
Datum:20. 02. 2017

Odpovědi:

Dobrý den, doporučuji u Vás skupinové cvičení výhřez disku, kde se postupuje pomalu a s ohledem na tento problém. Ale určitě by jste měla přijít na osobní konzultaci a pak navrhli další postup, případně cvičení ve skupině. Na skupinovém cvičení není čas se Vám osobně věnovat více. Pro dceru doporučuji cvičení SM Systém Skolióza. Ale i ona by měla mít pár individuálních konzultací a pak pracovat na tom ve skupině.

Odpovídal: Ing. Roman Nesvadba
Obor: lektor a cvičitel SM Systému
Oblast: Praha 1 - Josefov
Datum: 20. 02. 2017 12:14

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.

Vzdělávací a pohybové centru, které pořádá kurzy SM Systému základní a pokročilé pro doktory, fyzioterapeuty, maséry, trenéry, pacienty... Kurzy pořádá převážně v Praze, ale vzdělává i rehabilitační pracovníky po celé ČR a v zahraničí.

Projekty

Portál zaměřující se na bolesti zad a majitel registrované obchodní značky STOP BOLEST ZAD.


KONTAKT

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.
pasáž Světozor - ochoz naproti cukrárně
Vodičkova 791/41, Praha 1, 110 00

 info@stopbolestizad.cz
 +420 777 755 192

Copyright 2011-2017 © StopBolestiZad.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.